Adrasan Yıldırım Camping

Adrasan Yıldırım Camping
5,00

adrasan-yldrm-camping.business.site/

0 542 322 43 07

Adrasan, Deniz Cd. 114.sokak no 63, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Büyüleyici dağların ortasında huzurlu bir kamp tatili için Adrasan Yıldırım Camping’e gidebilirsiniz. Adrasan’ın Deniz Caddesi bölgesinde hizmet veren Yıldırım Camping, mini bir kamp tatili konseptini büyüleyici doğa detaylarıyla birleştiriyor. Bu sayede günün ilk ışıklarıyla birlikte her bakışta büyüleneceğiniz unutulmaz tatil anıları biriktirebiliyorsunuz. Ayrıca mini bir kamp alanı olarak hizmet veren Yıldırım Camping’in hizmetleri ve konum avantajıyla birçok ihtiyacınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Akdeniz’in ferahlatıcı rüzgarlarıyla unutulmaz kamp anıları vadeden Yıldırım Camping’e ulaşımda da herhangi bir zorluğa maruz kalmıyorsunuz. Tesise ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabiliyor. Toplu taşımayla tesise gelmek için günün belirli saatlerinde hareket eden Adrasan minibüslerine Antalya şehir otogarından binebilirsiniz. Ayrıca tesise Kumluca’dan D400 yolunu kullanarak 32 dakikada ulaşabileceğiniz gibi Adrasan ilçe merkezinden 240. Sokak istikametinde yaklaşık 9 dakika içerisinde Yıldırım Camping’te olabilirsiniz.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte kıymetli bir tatil anısı biriktirebileceğiniz Yıldırım Camping’te misafirlere çadır konaklama imkânı sunuluyor. Üstelik kendi çadırınızı kurabildiğiniz gibi tesisin yerleşik çadırlarını da uygun bir ücretle kiralayabiliyorsunuz. Yıldırım Camping’te çadır kurabileceğiniz noktalar için gölgelik bir alan oluşturulmuş. Bu sayede günün ilk ışıklarından itibaren güneşin yakıcı ışıklarına maruz kalmıyorsunuz. Adrasan Yıldırım Camping’te kalırken kendinizi konforlu hissedebileceğiniz bir diğer detay da kapsamlı hizmetler yönünde. Tesisin ortak kullanım alanında elektrik bağlantısı, internet, ortak kullanım mutfak, tüp, bulaşık yıkama alanı, ocak, masa, sandalye, tuvalet, duş ve kesintisiz sıcak su mevcut. Bu sayede ihtiyaçlarınızı Yıldırım Camping’te kolayca karşılayabiliyorsunuz. Üstelik tesiste kendi yemeğinizi ortak kullanım mutfakta hazırlayabildiğiniz gibi restoranın lezzetli öğünlerine de şans verebilirsiniz.

Yıldırım Camping, Adrasan’ın vazgeçilmez rotası olan halk plajına yaklaşık 300 metrelik kısa bir mesafede hizmet veriyor. Dolayısıyla günü halk plajının ücretsiz şezlong ve şemsiyelerinde güneşlenirken karşılayabilirsiniz. Ayrıca Akdeniz’in sakin sularında yüzme ve dalış da yapabilirsiniz. Adrasan bölgesinin kalıcı tarihi ve muhteşem doğasını keşfetmek isterseniz her gün sahilden düzenli olarak kalkan tekne turlarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda yeşilin derinliklerine inmek için de Likya Yolu üzerinde düzenlenen trekking turlarına eşlik edebilirsiniz. Adrasan Yıldırım Camping’in güncel fiyat bilgisi için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş