Adrasan Ütopya Camping

Adrasan Ütopya Camping
4,70

adrasan-utopya-camping.business.site/

0 552 700 30 07

Kumluca, Sarıkavak Caddesi, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Doğa ile bağlantı kuracağınız sakinleştirici bir tatil için Adrasan Ütopya Camping’e gidebilirsiniz. Adrasan’ın Sarıkavak Caddesi’nde yer alan Ütopya Camping, standart bir büyükşehir yaşamından sıyrılıp doğayla bağlantı kurmanın yollarını bulmanıza yardımcı oluyor. Üstelik bunu doğanın içerisinde sunmuş olduğu birbirinden konforlu konaklama imkânları ve gelişmiş hizmetlerle yapıyor. Adrasan Ütopya Camping’in kampçılar için sunmuş olduğu kolaylıklardan biri de ulaşım yönünde. Masmavi bir denizle baş başa kalacağınız Ütopya Camping’e toplu taşımayla gidecekler için Adrasan istikametinde düzenli olarak hizmet veren araçlar bulunuyor. Bu araçları kullanarak Adrasan Ütopya Camping’e herhangi bir zorluğa maruz kalmadan gelebilirsiniz. Ayrıca tesise gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da Adrasan ilçe merkezinden yola çıktığınızda 240. Cadde istikametini kullanarak yaklaşık 7 dakika içerisinde Adrasan Ütopya Camping’e kolayca ulaşabilirsiniz. 

Bir doğa harikası sunan Adrasan Ütopya Camping’te konaklayabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Tesiste kampçılık duygularınızı destekleyecek şekilde konaklamak için kendi çadırınızı getirebilirsiniz. Şahsi çadırınız yoksa işletmenin konforlu çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Kamp tatilinde de otel konforunu arayanlar için tesisin konaklama seçeneklerinde glamping çadırları mevcut. Ayrıca ev konforunu aratmayacak bir kamp tatili için klima ve televizyon bağlantısı gibi hizmetlerin bulunduğu bungalow odalarda kalabilirsiniz. Keyifli bir güne uyandığınız Adrasan Ütopya Camping’te yemeğinizi hazırlamak için ortak kullanım mutfaktan faydalanabilirsiniz. Ayrıca özel belirlenmiş mangal noktalarında yemek öğünlerini daha lezzetli bir hâle getirebilirsiniz. Ütopya Camping’in yakınlarında hazır yemekleri tadabileceğiniz bir restoran ve ihtiyaçlar noktasında marketler mevcut. Dolayısıyla market ve restoran gibi tesislerin yaklaşık 100 metrelik yakınlığı sayesinde ihtiyaçlarınızı zorluğa maruz kalmadan giderebilirsiniz.

Akdeniz’in muhteşem doğasıyla görenleri kendine hayran bırakan Ütopya Camping, Adrasan halk plajına yaklaşık 300 metrelik mesafede bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde kısa sürede plaja giderek yüzme, dalış ve olta balıkçılığına vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca Adrasan halk plajında kano kiralayabilir ya da tesisin sağlamış olduğu rezervasyonla birlikte çeşitli koyları gezeceğiniz bir tekne turu yapabilirsiniz. Aynı zamanda yemyeşil bir doğayı keşfetmek için doğa yürüyüşü, koşu ya da bisiklet turuyla vakit geçirebilirsiniz. Adrasan Ütopya Camping’e doğru yola çıkmadan önce bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş