Adrasan Toprak Camping

Adrasan Toprak Camping
4,90

toprakcamping.com/

0 545 454 15 61

Deniz Mahallesi, Kumluca/Antalya

adrasantoprakcamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Adrasan Toprak Camping’te aile sıcaklığını hissedeceğiniz samimi bir kamp tatili yapabilirsiniz. Toprak camping, Adrasan’ın Deniz Mahallesi konumunda hizmet veriyor. Tesisin elverişli konumuyla birleşen muhteşem doğası ve konforlu konaklama imkânları bir kamp tatiline dair her türlü beklentiyi gerçeğe dönüştürmeye yetiyor. Doğaya kucak açacağınız Toprak Camping’e ulaşım oldukça basit. Kampçılara mükemmel bir kamp deneyimi vadeden Toprak Camping’e toplu taşıma aracıyla gelmek için Adrasan bölgesinde hizmet veren düzenli otobüs seferlerini tercih edebilirsiniz. Toplu taşımanın yanı sıra tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da Adrasan ilçe merkezinden yola çıktığınızda Deniz Caddesi istikametini kullanarak yaklaşık 9 dakikalık bir sürüş süresinde Toprak Camping’e ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü ve samimi bir hizmetle karşılanacağınız Toprak Camping’te kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Şahsi çadırınız yok ise işletmenin yerleşik çadırlarını makul bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Çadır kampı yerine farklı maceraları deneyimlemek için de çekme karavanla Toprak Camping’e gelerek karavan park alanından faydalanabilirsiniz. Gelişmiş hizmet olanaklarıyla zenginleştirilen Toprak Camping’te yeme-içme ihtiyaçlarınız için restoran ve ortak kullanım mutfak mevcut. Bu noktada arzunuza göre kendi yemeğinizi hazırlayabilir ya da restoranın her öğüne özel olarak hazırlamış olduğu lezzetli yemekleri tadabilirsiniz. Ayrıca tesis tarafından belirlenmiş özel noktalarda lezzetli bir mangal yakabilirsiniz. Üstelik Toprak Camping’te yemek süresince kullanacağınız malzemeleri güvenle muhafaza edebileceğiniz bir buzdolabı da mevcut. 

Denize yaklaşık 150-200 metrelik kısa bir mesafesi bulunan Adrasan Toprak Camping’te Akdeniz’in büyüleyici dalgalarına şahit olabilirsiniz. Üstelik kendinizi özgür dalgalara bırakarak yüzme ve dalış da yapabilirsiniz. Adrasan’a geldiğinizde Likya Yolu’nu görmeden gitmek istemezseniz maceracı ruhunuza ilaç gibi gelecek bir trekking de yapabilirsiniz. Tesis içerisinde keyifli vakitler geçirmek isterseniz de hamak ve salıncak gibi aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Adrasan Toprak Camping’in hizmet politikası ve müsaitlik koşulları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş