Adrasan Sezar Camping

Adrasan Sezar Camping
4,90

--

0 533 281 21 28

Adrasan, Sahil Caddesi No:170, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Sezar Camping tesisinde her rengin enerjisini hissedeceğiniz keyifli bir kamp yapabilirsiniz. Adrasan’ın Sahil Caddesi bölgesinde hizmet veren tesis, bir kamp tatiline yönelik ihtiyaç duyabileceğiniz her ayrıntıyı sizin için düşünüyor. Üstelik gelişmiş hizmet politikasını birleştirdiği konforlu konaklama imkânları sayesinde tatile dair arzuladığınız her şeyi Sezar Camping’te bulabiliyorsunuz. Adrasan’ın uğrak rotası olan çadır kamp alanına ulaşım iki türlü alternatifle sağlanıyor. Sezar Camping tesisine arzunuza göre hem toplu taşıma hem de özel araçlarla gelebilirsiniz. Tesise toplu taşımayla gelmek için Antalya otogarından binebileceğiniz Adrasan ilçe minibüsleri bulunuyor. Ayrıca kamp merkezine Kumluca’dan 34 dakika; Antalya’dan 1 saat 35 dakika ve Adrasan ilçe merkezinden yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca özel araçla tesise geldiğinizde misafirler için ayrılan park alanından da faydalanabilirsiniz.

Sezar Camping tesisinde konaklayabileceğiniz özel çadır kamp alanları belirlenmiş. Gölgelik bir noktaya kurulan alanlarda getirmiş olduğunuz şahsi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Kendi çadırınız yoksa da işletmenin özel olarak tahsis ettiği yataklı iki kişilik yerleşik çadırları kiralayabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz kampçılık deneyimlerini gerçeğe dönüştüren Sezar Camping tesisinde ortak kullanım mutfak, restoran ve kafe gibi olanaklar bulunuyor. Sezar Camping’in kaliteli restoranında birbirinden lezzetli yemekleri deneyebileceğiniz gibi kafenin serinletici içecekleriyle günün sıcağını daha keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Ayrıca her türlü malzemenin eksiksiz düşünüldüğü ortak kullanım mutfakta kendi yemeğinizi de hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle çıktığınız bir kamp tatilinde akşam yemeği öğünlerine lezzetli tercihler eklemek için barbekü alanını kullanabilirsiniz. Sezar Camping’te konaklama imkânı ve yeme-içme alternatiflerinin dışında bulaşık yıkama alanı, çamaşır makinesi, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, wc, duş ve otopark gibi olanaklar düşünülmüş. Bu sayede hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir kamp tatilinde konfora dair her türlü ihtiyaca çözüm bulabiliyorsunuz.

Adrasan’ın samimi rotası Sezar Camping denize sıfır muhteşem bir konumda yer alıyor. Böylece Adrasan halk plajına giderek yüzme ve dalış yapabiliyorsunuz. Sezar Camping’te kalırken özgür kampçılık duygularınızı destekleyecek macera dolu aktiviteler için tırmanış noktalarını keşfedebilir, trekking yapabilir ya da kano kiralayabilirsiniz. Ayrıca Adrasan’ın göz alıcı güzelliklerine şahit olacağınız bir tekne turuna da çıkabilirsiniz. Adrasan Sezar Camping’in dönem müsatiliği hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yola çıkmadan önce tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Tırmanış
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş