Adrasan Sahil Camping

Adrasan Sahil Camping
4,30

sahilcamping.business.site/

0 530 938 42 50

Adrasan, Deniz Cd. no:319, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın kusursuz denizinin tam yanında rahatlatıcı bir kamp tatili için Sahil Camping’e gelebilirsiniz. Adrasan Deniz Caddesi üzerinde yer alan Sahil Camping, denize yaklaşık 20 adımlık çok kısa bir mesafede bulunuyor. Dolayısıyla yaz sıcaklarından bunaldığınız anda Adrasan halk plajına kısa sürede gidebilirsiniz. Adrasan kampçılarının vazgeçilmez rotası Sahil Camping’e hem toplu taşıma hem de şahsi araçla ulaşmak mümkün. Sahil Camping’e gelirken toplu taşımayı tercih ederseniz Adrasan çevresinde düzenli olarak hizmet veren küçük araçlara binebilirsiniz. Ayrıca Adrasan ilçe merkezinden kendi aracınızla yola çıkınca Deniz Caddesi’ni kullanarak yaklaşık 8-9 dakika içerisinde Sahil Camping’e varabilirsiniz. Deniz Caddesi üzerinde bulunan Sahil Camping’e kendi aracınızla geldiğinizde elverişli bir park rotası da bulabilirsiniz.

Ferahlatıcı bir deniz havasıyla buluşacağınız Adrasan Sahil Camping’te hem kendi çadırınız hem de tesisin yerleşik çadırlarında kalabilirsiniz. Ayrıca kampta da ev konforunu bulmak isterseniz pansiyon odaları kiralayabilirsiniz. Üstelik Sahil Camping’te çadır kuracak misafirler için üzeri tenteyle çevrilmiş gölgelik bir alan mevcut. Bu noktada güneşin yakıcı sıcaklığına maruz kalmadan konaklayabilirsiniz. Adrasan Sahil Camping’in yemek noktasında faydalanabileceğiniz ortak kullanım bir mutfağı bulunuyor. Üstelik tesisin ortak kullanım noktaları her gün düzenli olarak temizleniyor. Dolayısıyla özellikle pandemi gibi vakitlerde Sahil Camping’in ortak kullanım alanlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca yemek vakitlerinizi daha keyifli kılmak ve ailece pikniğin keyfini çıkarmak için özel belirlenmiş noktalarda mangal yakabilirsiniz.

Adrasan halk plajına 20 adımda ulaşabileceğiniz Sahil Camping’te birçok aktivite imkânı bulunuyor. Masmavi bir denizin keyfini çıkarmak için özgürce yüzebilir ya da su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz bir dalış yapabilirsiniz. Ayrıca Adrasan’ın bakir koylarını keşfetmek için tekne turlarına da katılabilirsiniz. Çeşitli su sporlarına merak salıyorsanız sahilde makul bir ücret karşılığında kano kiralayabilirsiniz. Adrasan Sahil Camping’in bir yüzü masmavi denize dönük iken bir yüzü doğanın eşsiz güzelliklerini yansıtıyor. Dolasıyla tesis çevresinde yürüyüş, bisiklet turu ya da koşu gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Adrasan Sahil Camping’e doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Kano

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş