Adrasan Ramo Camping

Adrasan Ramo Camping
4,80

adrasanramocamping.com/

0 (534) 986 37 03

Adrasan, Sarıkavak Cad, 240. Sk., Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Adrasan’da pek çok aktiviteyi keşfederken doğa kampı yapabileceğiniz unutulmaz bir rota için Ramo Camping’e gidebilirsiniz. 2000 m2’lik geniş bir arazi üzerine kurulan Ramo Camping, 2023 yılından beri kampçıları konforlu ve gelişmiş kamp anılarıyla buluşturuyor. Adrasan Kız Kalesi eşliğinde ve denize yürüme mesafesinde kamp yapabileceğiniz Ramo Camping tesisinde, biriken stresleri geri planda bırakabilirsiniz. Adrasan’ın Sarıkavak Caddesi’nde bulunan tesis, eğlence merkezi ve işletmelere yakınlığı sayesinde sezon boyunca sıklıkla tercih ediliyor. Dolayısıyla tesisin Antalya’dan 1 buçuk saat ve Adrasan’dan 6 dakikalık ulaşım süresi bulunuyor. Tesise gelmek için Adrasan’dan yola çıktığınızda Sahil Yolu’nu kullanabilirsiniz. Üstelik özel araçla tesise vardıktan sonra otopark imkânlarını da kullanabilirsiniz. Kendi aracınız olmadığında tesise gelmek için ise Adrasan bölgesinde sezon boyunca aktif olarak hizmet veren minibüsleri kullanabilirsiniz.

Kampçıların konforu adına her türlü detayın düşünüldüğü Ramo Camping tesisinde birbirinden farklı konaklama alternatiflerini bulabilirsiniz. Öncelikle yemyeşil ağaçların ortasında ve büyüleyici bir Akdeniz manzarası karşısında çadırınızı kurabilirsiniz. Üstelik çadırınızın bulunmadığı durumlarda mahrumiyet yaşamadan tesisin kiralamış olduğu yerleşik çadırlarda da konaklayabilirsiniz. Son olarak kolay bir ulaşım mevkinde hizmet veren Ramo Camping’e ulaşıp konforla konaklamak için karavanla da gelebilirsiniz. Kamp tesisinde konaklama tercihiniz her ne olursa olsun; buzdolabı, sıcak su, mutfak, kamp ateş alanı, şarj istasyonu, elektrik bağlantısı ve aydınlatma gibi olanaklarla buluşabilirsiniz. Üstelik tesisin merkez lokasyonlara yakınlığı sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı tesis dışından kolayca karşılayabilirsiniz.

Akdeniz’in huzurlu denizine yürüme mesafesi bulunan Ramo Camping tesisinde çeşitli yaz aktivitelerini deneyebilirsiniz. Bunun için yüzme, dalış, balıkçılık ve tekne turu gibi etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca tesisin merkezi lokasyonunu bir fırsat bilerek Olympos, Adrasan Kalesi, Balıkçı Koyu ve Karaöz gibi istikametlere doğru kültürel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kamp tatilinde yemyeşil doğal atmosferi keşfetmek için de yürüyüş, bisiklet turu ya da orman gezisine çıkabilirsiniz. Adrasan Ramo Camping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş