Adrasan Parlak Camping

Adrasan Parlak Camping
4,90

adrasandalgacamping.com/

0 541 977 11 11

Sahil Cad. No:152, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Adrasan ilçesinde imkânlarıyla huzur bulabileceğiniz bir kamp alanı için Parlak Camping’i tercih edebilirsiniz. Kumlu Plajı’na yaklaşık 100 metrelik kısa bir mesafede bulunan kamp alanı, olabildiğince nezih ve sessiz bir noktada hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin gençlerden ziyade ailelere hitap ettiğini söylemek mümkün. Adrasan Parlak Camping’in merkezi konumu ulaşımı da oldukça kolay bir hale getiriyor. Bu sayede tesise gelirken hem toplu taşıma hem de özel araçları tercih edebiliyorsunuz. Tesise gelirken tercihiniz bir toplu taşıma aracından yana olursa Adrasan minibüslerini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi imkânlarınızla özel araçla tesise geldiğinizde güvenli park seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Adrasan Parlak Camping’in hem konaklama imkânları hem de hizmet olanakları kampçıların tatilini konforlu kılmak üzere düzenlenmiş. Dolayısıyla tesise kendi çadırınızla geldiğinizde özel olarak düzenlenmiş gölgelik alanlara çadırı kurabilirsiniz. Çadırınız ya da kamp ekipmanlarınız olmadığı durumlarda Parlak Camping çadır, mat, uyku tulumu, kamp sandalyesi ve kamp çantası gibi kamp malzemelerini kiralama imkânı da sunuyor. Bu sayede ekipmanınız olmadığı durumlarda bile eksiksiz bir kamp tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Tesiste kalırken konaklama ücretine dahil olarak wc, duşakabin, sıcak su, elektrik prizleri, internet, buzdolabı ve mangal gibi olanaklardan da faydalanabilirsiniz.

Adrasan Parlak Camping’in masmavi bir denize yakın konumu sayesinde gün içerisinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi faaliyetlere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca Adrasan sahilinden yola çıkarak çeşitli koyları ziyaret edebileceğiniz bir tekne turuna da gidebilirsiniz. Kamp sınırları içinde vakit geçirmek ya da bölgeyi keşfetmek isterseniz de doğa yürüyüşü, şehir gezisi ve bisiklet sürüşüne çıkabilirsiniz. Tesisin kapsamlı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş