Adrasan Langır Lingir Camping Cafe

Adrasan Langır Lingir Camping Cafe
4,20

instagram.com/adrasan.langir.lingir.camping/

0 (543) 837 07 01

Adrasan Mh. Deniz Cd. Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Adrasan Langır Lingir Camping Cafe’de eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz keyifli bir kamp yapabilirsiniz. Antalya’nın Kumluca ilçesinde yeşilliklerin arasına kurulmuş Adrasan Langır Lingir işletmesi hem kafe hem de camping olarak hizmet veriyor. Dolayısıyla keyifli bir kamp tatiline yönelik her türlü beklentinizi tesiste bulabilirsiniz. 7’den 70’e her yaştan misafirin farklı beklentilerine hitap etmek üzere özenle geliştirilmiş Langır Lingir Camping Cafe’ye gitmek için tercihinizi hem toplu taşıma hem de özel araçlardan yana kullanabilirsiniz. Tesise Adrasan ilçe merkezi üzerinden 240. Sokak istikametini kullanarak yaklaşık 7 dakika içerisinde ulaşmak mümkün. Ayrıca Antalya ilçe otogarından hareket eden Adrasan minibüslerini kullanarak da Langır Lingir Camping Cafe’ye gelebilirsiniz.

Tertemiz bir atmosferle kampçılara huzurlu vakitler vadeden Langır Lingir Camping Cafe’de kendi çadırınızda kalabilirsiniz. Ayrıca çarşaf, yastık ya da pike gibi kapsamlı olanakların yer aldığı yerleşik çadırları da kiralayabilirsiniz. Langır Lingir Camping Cafe’nin ziyaretçileri dostluk teması çerçevesinde ve kampçılığın temeli olan özgürlük fikriyle çadırlarını özel bir alana kuruyor. Siz de ayrılmış çadır alanında konaklayarak diğer kampçılarla keyifli sohbetlere başlayabilirsiniz. Langır Lingir Camping Cafe’de yemek öğünleri için ortak kullanım mutfak, kafeterya, restoran, market ve mangal alanı mevcut. Dolayısıyla tesiste isterseniz yemeğinizi hazır olarak temin edebilir diğerseniz de ortak kullanım mutfak alanındaki araç ve gereçlerden faydalanarak kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.

Adrasan Langır Lingir Camping Cafe’nin gündüzlerini yaklaşık 40 adımda ulaşacağınız bir denizde yüzme ve dalış aktivitesi yaparak geçirebilirsiniz. Ayrıca Langır Lingir Camping Cafe akşamlarında canlı müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tesiste konaklarken doğanın çeşitli mucizelerini keşfetmek için Likya Yolu’nda trekking yapabilir ya da cennet gibi koylara doğru bir tekne turuna çıkabilirsiniz. Bir kamp tatiline yönelik her türlü beklentinizi en kapsamlı şekilde karşılayan Adrasan Langır Lingir Camping Cafe’ye doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmak ve çeşitli sorularınıza cevap bulmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

26°/21° C

Clouds

Çar (24.Nis)

21°/17° C

Clouds

Per (25.Nis)

21°/17° C

Clear

Cum (26.Nis)

22°/17° C

Clear

Cmt (27.Nis)

25°/19° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş