Adrasan Koyu Kamp Alanı

Adrasan Koyu Kamp Alanı
4,60

--

--

Karşıyaka, 50. Yıl Cd No:6, Kumluca/Antalya


Hakkında

Antalya’nın turizm cenneti Adrasan’ın huzurlu koyunda hem ücretli hem de ücretsiz kamp yapabilirsiniz. Antalya’nın Kumluca ilçesi sınırlarında yer alan Adrasan beldesinde ücretli kamp alanları olduğu kadar ücretsiz konaklayabileceğiniz doğayla iç içe bölgeler de mevcut. Söz konusu ücretsiz alanlarda kendinize gölgelik bir bölge bulup bu noktada hem çadır hem de karavan kampı yapabilirsiniz. Üstelik Adrasan Koyu Kamp Alanı’nın ücretsiz bölgeleri ulaşıma da oldukça elverişli. Adrasan merkezinde yer alan ücretli ve ücretsiz kamp alanlarına Antalya ilçe merkezinden yaklaşık 1 buçuk saatlik sürüş mesafesiyle ulaşabilirsiniz. Ayrıca kamp alanına kendi aracınızla gelebileceğiniz gibi Adrasan bölgesinde düzenli seferleri bulunan minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Üstelik aracınızı otoparka belirli bir ücret karşılığında park edip güvenle kampınızı yapabilirsiniz.

Yaz sezonunda kampçıların uğrak noktası olan Adrasan Koyu çevresinde birçok tesis ve kamp işletmesi mevcut. Böylece kamp yaptığınız süre boyunca ihtiyaçlarınızı özel işletmelerden belirli bir ücret karşılığında giderebilirsiniz. İhtiyaçlar noktasında bir ücret ödemek istemezseniz de kamp alanına hazırlıklı bir şekilde gelebilirsiniz. Adrasan Koyu Kamp Alanı’nın çevresinde yeme ve içme ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz restoran ve büfe gibi imkânlar bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde karın açlığınızı kolayca giderebiliyorsunuz. Konaklamada olduğu gibi yeme ve içme için de ücretsiz olanaklardan faydalanmak isterseniz yanınızda dayanıklı besinler getirebilirsiniz.

Adrasan Koyu Kamp Alanı, konforlu konaklama alternatifleri sunduğu gibi birçok aktivite için de elverişli bir ortama sahip. Bu sayede Adrasan’ın akvaryum gibi berrak koyunda yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Ayrıca canlı çeşitliliğinin yoğun olduğu Adrasan Koyu’nda olta balıkçılığına vakit ayırabilirsiniz. Adrasan Koyu’nun çevresinde doğanın çeşitli renklerini keşfedebileceğiniz yürüyüş yolları ve etkinlik alanları mevcut. Bu bölgelerde hem ruhsal hem de bedensel olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz yürüyüş ve meditasyonlar da yapabilirsiniz. Adrasan Koyu Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce ihtiyaçlar konusunda hazırlık yapmanızı tavsiye ederiz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Kano
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş