Adrasan Kızkalesi Çadır Camping

Adrasan Kızkalesi Çadır Camping
4,90

instagram.com/kizkalesicamping07/

0 532 727 12 80

Adrasan sarikavak caddesi, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Aile sıcaklığında bütçe dostu bir kamp tatili için Kızkalesi Çadır Camping’e gidebilirsiniz. Adrasan’da denize 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Kızkalesi Çadır Camping, tatilcilere samimi bir kamp ortamıyla birlikte ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri gelişmiş bir hizmet vadediyor. Dolayısıyla tatilin başından sonuna dek kamp ihtiyaçlarınız konusunda mahrum kalmıyorsunuz. Adrasan’ın sahil bölgesinde yer alan Kızkalesi Çadır Camping’e ulaşım da oldukça basit. Adrasan ilçe merkezi üzerinden 240. Sokak rotasını takip ederek yaklaşık 6 dakika içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adrasan bölgesinde hizmet veren ilçe minibüsleriyle de Camping’e gelebilirsiniz. Tesise geliş için özel aracı tercih ederseniz güvenli park seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Doğanın içerisinde aile sıcaklığını hissedeceğiniz Adrasan Kızkalesi Çadır Camping’te kampçılara hitap edecek birçok konaklama alternatifi de bulunuyor. Tesiste arzunuza göre kendi çadırınızda kalabilir ya da tesisin üç yataklı geniş yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Ayrıca Adrasan Kızkalesi Çadır Camping’e küçük olmak şartıyla kendi karavanınızla gelerek park alanından faydalanabilirsiniz. Tesisin küçük yapısı nedeniyle alabildiği karavan ve misafir sayısı makul olabiliyor. Bu nedenle tesise doğru yola çıkmadan önce mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Akdeniz’in muhteşem rüzgarlarının keyfini çıkarabileceğiniz Adrasan Kızkalesi Çadır Camping’te günlük ihtiyaçlarınız için 100 metre aşağıda yer alan markete gidebilirsiniz. Üstelik yanınızda getirdiğiniz yiyecekleri tesisin verdiği tüp yardımıyla pişirebilirsiniz. Ayrıca Adrasan Kızkalesi Çadır Camping’te lezzetli bir mangal da yapabilirsiniz.

Geniş bir ağaçlık alan ve deniz manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Adrasan Kızkalesi Çadır Camping, halk plajına 500 metrelik mesafede bulunuyor. Böylece yaklaşık 5 dakikalık bir yürüyüş sonunda denize ulaşarak kendinizi Akdeniz’in sakin dalgalarına bırakabilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğayı keşfetmek isterseniz Likya Yolu’nda trekking ya da Adrasan ilçe merkezinde gezi yapmanızı tavsiye ederiz. Adrasan Kızkalesi Çadır Camping’e doğru yola çıkmadan önce dönemin müsaitlik durumu hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş