Adrasan Gündüz Camping

Adrasan Gündüz Camping
4,70

instagram.com/adrasan_gunduzcamping/

0 541 407 07 97

Adrasan mahallesi, Sarıkavak caddesi Antalya, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Adrasan Gündüz Camping’te yıl boyunca ihtiyacınız olan huzur dolu saatleri geçirebilirsiniz. Adrasan’ın Sarıkavak Caddesi’nde hizmet veren Gündüz Camping, maviden sarının en göz alıcı tonlarına kadar doğanın büyüleyici her rengine şahit olmanızı sağlıyor. Ayrıca doğanın büyüleyici güzelliğini gelişmiş bir hizmet politikası ve ev konforunu aratmayacak konaklama seçenekleriyle birleştiriyor. Adrasan’ın incisi Gündüz Camping’e gelmek için Adrasan bölgesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Adrasan ilçe merkezinden yola çıktığınızda 240. Sokak konumunu kullanarak yaklaşık 7 dakika içerisinde özel aracınızla da Gündüz Camping’e gelebilirsiniz. Üstelik özel aracınızı park noktalarına güvenle bırakarak tatilin keyfini sürebilirsiniz.

Adrasan Gündüz Camping’te kendi çadırınız ile konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesisin lüks temalarla zenginleştirdiği glamping çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Kamp tatilinde de ev konforundan vazgeçemezseniz yerden yaklaşık olarak 6 metre yukarıya kurulan bungalov evlerde kalabilirsiniz. Üstelik bungalov evlerin tavanı cam şeklinde yapılmış. Dolayısıyla büyüleyici gökyüzünde parlak yıldızlara şahit olurken güzel bir uykunun keyfini sürebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konaklama ücretine dâhil olarak sunulan bungalov odalarda yatak, çekyat ve klima gibi hizmetler de mevcut. Ayrıca çadırda konaklarken de ortak kullanım alanda buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık yıkama alanı ve mangal bölgesinden faydalanabilirsiniz. Adrasan Gündüz Camping’te konaklayan misafirler için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe şeklinde sunuluyor. Ayrıca sabah ve akşam saatlerinde semaverde çay ikramı bulunuyor. Dolayısıyla ev konforunu hissedeceğiniz bir kamp tatili yapabiliyorsunuz.

Sahile 350 metreyi bulan ve yürüyerek 4-5 dakikalık mesafede bulunan Adrasan sahilinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığının keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik bölgede yürüyüş ya da bisiklet sürüşü yaparken 50 metre ileride yer alan restoran ve kafeye de gidebilirsiniz. Muhteşem Akdeniz’in göz alıcı güzelliğini keşfetmek isterseniz tesisten bir tekne turu rezervasyonu da yapabilirsiniz. Adrasan Gündüz Camping’te ruhsal olarak dinlenebileceğiniz kamp oyunları, sohbetler, etkinlikler ya da piknik günleri gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Adrasan Gündüz Camping’e gitmeden önce detaylı bilgi için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş