Adrasan Gonca Camping

Adrasan Gonca Camping
4,90

gonca-camping.business.site/

0 532 274 80 31

Adrasan, Sarıkavak Cd No:76, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Yemyeşil ağaçlarla çevrili büyüleyici bir bahçede kamp yapmak için Adrasan Gonca Camping’e gidebilirsiniz. Tesis, portakal ve nar ağaçlarının gölgesinde konforlu bir kamp tatili sunmak üzere özenle tasarlanmış. Dolayısıyla Gonca Camping’e adım attığınız andan itibaren doğanın eşi benzeri görülmemiş atmosferiyle baş başa kalabilirsiniz. Bir kamp tatilinden beklediğiniz samimiyet ve sıcaklığı sunan Adrasan Gonca Camping’e gelmek için özel araç ya da toplu taşıma kullanabilirsiniz. Kumluca ilçe merkezinden özel araçla Gonca Camping’e gitmek için Adrasan yolunu takip edebilir ve hedefinize yaklaşık yarım saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Gonca Camping’e gelirken toplu taşımayı tercih etmek isterseniz de Antalya ilçe otogarından hareket eden Adrasan minibüslerine binebilirsiniz.

Butik bir kamp deneyimi sunan Adrasan Gonca Camping’te kendi çadırınızı belirli alanlara kurabilirsiniz. Ayrıca yanınızda çadır getirmediyseniz de Gonca Camping’in yataklı yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Tesiste konaklama biriminiz her ne olursa olsun kapsamlı hizmetler sayesinde kendinizi ev konforunda hissedebilirsiniz. Gonca Camping’te gün içerisinde yemeğinizi hazırlayabileceğiniz ortak kullanım mutfak alanı mevcut. Burada yer alan buzdolabı, ocak ve bulaşık yıkama alanı ve mutfak araç-gereçleriyle istediğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Gonca Camping’in merkezi konumunu bir fırsat bilip dışarıdan hazır yiyecekler de alabilirsiniz. Akşam yemeği öğünlerini daha lezzetli bir hâle getirmek için de dumanı üzerinde bir mangal keyfi yapabilirsiniz. 

Yemyeşil bir doğanın gözle görülmeyen benzersiz armağanlarını sunan Adrasan Gonca Camping denize yürüme mesafesinde bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde Adrasan Halk Plajı’na giderek yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca Adrasan’ın büyüleyici koylarını keşfedeceğiniz tekne turlarına da çıkabilirsiniz. Adrasan bölgesi konum itibariyle Likya Yolu’na da elverişli bir rotada bulunuyor. Dolayısıyla konakladığınız süre boyunca Likya Yolu’nu keşfedebilir ve trekkingi deneyebilirsiniz. Başından sonuna dek büyüleneceğiniz bir tatil deneyiminde Gonca Camping’i tercih edecekseniz yola çıkmadan önce soru işaretleri için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş