Adrasan Gölge Camping

Adrasan Gölge Camping
5,00

adrasancamping.blogspot.com/

0 532 467 50 07

Adrasan, Sarıkavak Caddesi, 240 sokak, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın doğa harikası Adrasan’da uzun süre unutamayacağınız bir tatil deneyimi için Gölge Camping’e doğru yola çıkabilirsiniz. Beydağları ve Musa Dağı’nın görkemli görüntüsü ve yemyeşil çam ormanlarıyla büyüleyici kamp tesisinde kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu hissedebilirsiniz. Yaz kampçılarının uğrak rotası Adrasan’da bulunan Gölge Camping, Sarıkavak Caddesi’nde hizmet veriyor. Dolayısıyla Antalya şehir merkezi üzerinden yola çıktığınızda D400 yolunu kullanarak yaklaşık 1 buçuk saatlik süre içerisinde kamp alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca çevre lokasyonlardan yola çıkıp Adrasan şehir merkezine geldiğinizde 240. Sokak istikametini kullanarak yaklaşık 5-6 dakikalık kısa bir süre içerisinde Gölge Camping’e gelebilirsiniz. Yola çıkarken ulaşımda tercihiniz özel araç olduğunda misafirlere ayrılan araç otoparkını kullanabilirsiniz. Ayrıca özel aracınız olmadığında Adrasan bölgesinde aktif olarak çalışan toplu taşıma araçlarıyla da tesise gelebilirsiniz.

Limon, portakal ve çam ağaçları ortasında huzurlu konaklama alternatifleri sunan tesiste her sabahı konforlu bir şekilde karşılayabilirsiniz. Öncelikle kişisel huzuru korumak adına belirli aralıklarla düzenlenmiş özel alanlara kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Ayrıca kendi çadırınızın olmadığı durumlarda da hazır kurulu çadırları belirli bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Konforlu konaklama imkânıyla buluştuğunuz kamp alanında birbirinden kapsamlı hizmetler sayesinde ev konforunu hissedebilirsiniz. Tesisin sunmuş olduğu wc, elektrik bağlantısı, internet ve sıcak su gibi hizmetler sayesinde günlük pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca Gölge Camping’in çevre işletmelere yakınlığı sayesinde market ve restoranlara gidebilir ya da yemeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tesisin eğlence merkezlerine yakınlığı sayesinde gününüzü oldukça keyifli geçirebilirsiniz.

Denize yürüme mesafesi bulunan Adrasan Gölge Camping tesisinde birbirinden eğlenceli aktiviteleri deneyebilirsiniz. Öncelikle masmavi Adrasan sularında yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca çevrede yer alan cennet koyları keşfetmek için tekne turlarına da katılabilirsiniz. Gölge Camping’te maviliğin yanında yemyeşil doğayı da keşfetmek için çevrede yürüyüşlere katılabilir, bisiklet sürebilir ya da fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Gölge Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş