Adrasan Garden Camping

Adrasan Garden Camping
4,90

--

0 534 700 85 03

Adrasan, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Akdeniz’in muhteşem doğasında gözlerden uzak bir kamp tatili için Garden Camping’i tercih edebilirsiniz. Kumluca’nın Adrasan Mahallesi’nde yer alan Garden Camping, kampçılara sessiz ve sakin bir rota vadederken kamp boyunca ihtiyaç duyabilecekleriniz konusunda geniş hizmetlerden ödün vermiyor. Dolayısıyla tesiste konakladığınız süre boyunca özgür bir kamp deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Adrasan Garden Camping, oldukça kolay ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Böylece tesise gelirken hem toplu taşıma hem de kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Adrasan ilçe merkezinden kendi aracınız ile yola çıktığınızda 240. Sokak istikametini tercih ederek yaklaşık 6-7 dakikalık bir sürüş sonunda tesise ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda elverişli konumu sayesinde Adrasan Garden Camping’e ilçe minibüsleriyle de gelebilirsiniz.

Yeşilliklerin arasında huzur dolu bir kamp anısı vadeden Adrasan Garden Camping’te huzur dolu bir bahçede kendiniz ve sevdiklerinizle kıymetli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca tatil süresi boyunca kampınızı daha değerli kılacak konaklama imkânlarıyla buluşabilirsiniz. Adrasan Garden Camping’te hem kendi çadırınız hem de tesisin geniş yerleşik çadırlarında konaklamak mümkün. Ayrıca tesise kendi karavanınızla da gelerek park alanından faydalanabilirsiniz. Mini kamp alanına karavanla gelmek istiyorsanız park koşulları hakkında önceden bilgi almanızı öneririz. Ayrıca Garden Camping’in özenle tasarlanmış 2 ve 3 kişilik bungalov evlerinde de konaklayabilirsiniz. Tesiste kapsamlı konaklama imkânı olduğu gibi birçok hizmete de aynı anda ulaşabilirsiniz. Garden Camping’te kampçılar için sıcak su, wc, duş, ortak kullanım mutfak, buzdolabı, ortak oturma alanı ve çamaşır makinesi gibi kapsamlı hizmetler bulunuyor. Böylece birçok ihtiyacınızı kamp içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca kamp ateşi ve mangal imkânı sunan tesiste akşam öğünlerinizi lezzetli kılacak tercihler de yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız noktasında ise yaklaşık 350 metrelik kısa bir mesafede yer alan markete gidebilirsiniz.

Garden Camping, meşhur Adrasan sahiline 650 metrelik kısa bir mesafede yer alıyor. Böylece gün içerisinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktivitelere yoğunlaşabiliyorsunuz. Ayrıca tatilinizde sahilin kapsamlı aktivite imkânlarından faydalanarak bir kano kiralayabilir ya da birbirinden görkemli koyları ziyaret edeceğiniz bir tekne turu yapabilirsiniz. Her yaştan misafir için konforlu ve huzurlu anılar vadeden Garden Camping’e doğru yola çıkmadan önce konaklama seçenekleri ve güncel fiyat bilgisi için iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Kano

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş