Adrasan Dere Camping

Adrasan Dere Camping
4,90

adrasanderecamping.com/index.php

0 (538) 250 38 70

Adrasan, 233. Sk., Kumluca/Antalya

info@adrasanderecamping.com

Özel işletme


Hakkında

[2023 yılı itibariyle Adrasan Dere Camping, güncel olarak Adrasan BDR Camping adıyla hizmet veriyor.]

Adrasan’ın cennet köşesinde unutulmaz bir kamp tatil için Dere Camping’e gidebilirsiniz. Yeşil ve mavinin en güzel tonlarıyla birleşmiş büyüleyici bir doğa içerisinde kurulan Dere Camping, portakal ağaçları gölgesinde huzur verici bir tatil anısı vadediyor. Üstelik tesisin doğayla bütünleşen yapısı sayesinde bir tatilden beklemiş olduğunuz her türlü huzur ihtiyacını karşılayabileceksiniz. Adrasan Dere Camping’in kampçılara sunduğu bir diğer kolaylık da ulaşım yönünde. Doğaya açılan bir kapı olarak Dere Camping’e giderken toplu taşıma ya da özel araçları kullanabilirsiniz. Tesise gelirken tercihiniz özel araçtan yana olursa Adrasan ilçe merkezi üzerinden 233. Sokak istikametini kullanarak yaklaşık 5-6 dakika içerisinde Dere Camping’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca ulaşım için Adrasan bölgesinde düzenli hizmet veren minibüsleri de tercih edebilirsiniz.

Portakal bahçelerinde unutulmaz bir kamp deneyimi sunan Dere Camping’in konaklama imkânlarında çadır ve karavan bulunuyor. Tesiste kendi çadır ve karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Ayrıca çadırınızın olmadığı koşullarda işletmenin yerleşik çadırlarını bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Dere Camping’te karavan park alanı için çekme karavan ve araç üstü modeller kabul ediliyor. Dolayısıyla tesise doğru yola çıkmadan önce arayarak bilgi almanızı tavsiye ederiz. Kampçıların kendiniz konforlu hissetmesi üzerine gelişmiş bir hizmet politikası benimseyen Dere Camping’te ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, çadır yani üçlü priz, sıcak su, wc, duş, internet ve elektrik bağlantısı gibi kapsamlı hizmetler mevcut. Ayrıca Dere Camping’te kaldığınız süre boyunca sabah ve akşam olmak üzere sınırsız çay ikramından faydalanabilirsiniz. Üstelik lezzetli bir yemek hazırlamak için mangal yapabilir ya da akşam vakitlerini kamp ateşiyle renklendirebilirsiniz.

Ailenizle birlikte unutulmaz bir tatil süresi geçireceğiniz Dere Camping’te çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için hamak ve salıncaklar mevcut. Ayrıca portakal ağaçlarının gölgesine çocukların eğlenceli vakitlerini desteklemek için çeşitli oyuncaklar koyuluyor. Bu sayede tesiste 7’den 70’e her yaştan misafirin ihtiyaçları kapsamlı olarak düşünülüyor. Adrasan Dere Camping, Halk Plajı’na 850 metrelik mesafede kurulmuş. Dolayısıyla güç içerisinde yüzme ve dalış yapabildiğiniz gibi tekne turlarına da çıkabilirsiniz. Dere Camping’te 0-6 yaş ücretsiz olmak üzere 6 yaş üzeri ziyaretçiler ücrete tabiidir. Tesis hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve rezervasyon yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş