Adrasan BDR Camping

Adrasan BDR Camping
4,90

bdrcamping.com/

0 (532) 155 57 75

Adrasan, 233. Sk., Kumluca/Antalya

info@bdrcamping.com

Özel işletme


Hakkında

Şehir hayatından izole olmuş bir şekilde Adrasan’da kamp yapmak için BDR Camping’i tercih edebilirsiniz. 2020 yılında çalışma faaliyetlerine başlayan tesis, Antalya’nın Adrasan ilçesinde bulunuyor. Üstelik geniş portakal ağaçları arasına kurulmuş tesiste yılın tüm yorgunluğundan arınabileceğiniz bir tatilin keyfini çıkarma şansına sahipsiniz. Likya Yolu başlangıcında bulunan Adrasan BDR Camping tesisinin elverişli konumu sayesinde ulaşımınızı da kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için Adrasan minibüslerini tercih edebilir ya da şahsi aracınızla harita konumunu kullanarak kolayca tesise varabilirsiniz. Üstelik tesisin ücretsiz olarak sunduğu otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Adrasan BDR Camping tesisinin misafirlere sunduğu kolaylıklardan biri de konaklama yönünde oluyor. Arzunuza göre tesiste kendi çadırınızı kurarak portakal ağaçları altında konaklayabilirsiniz. Ayrıca çadırınız olmadığı durumlarda tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu tenteli çadırları kiralayabilirsiniz. Çadırın yanı sıra karavan konaklamasını tercih ederseniz kendi şahsi karavanınız ile kolayca tesise varabilirsiniz. Adrasan BDR Camping, araç kiralama hizmetini de misafirleriyle buluşturuyor. Antalya ili ve ilçelerine 7/24 transfer hizmeti sağlayan araç kiralama seçeneklerini kullanarak kendiniz şehri gezebilir ya da şoför ile turlara katılabilirsiniz. Ayrıca vip araçlar ile şehir içi-şehir dışı toplantı ve özel günleriniz için araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

Adrasan BDR Camping tesisinin denize yakınlığını bir fırsat bilerek gün içerisinde yaz aktivitelerine katılabilirsiniz. Tesisten kısa sürede sahil şeridine ulaşarak yüzme, dalış, olta balıkçılığı yapabilir ya da tekne turlarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda tesisin Likya Yolu başlangıcında bulunmasını bir fırsat bilerek trekking yapabilirsiniz. Adrasan BDR Camping’te 0-7 yaş ücretsiz olarak kabul ediliyor. Ayrıca 7-12 yaş misafirler de indirimli ücrete tabiidir. Tesisin kapsamlı hizmetleri ve konaklama detayları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Kano

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş