Adrasan Anadolu Camping

Adrasan Anadolu Camping
4,90

adrasananadolucamping.com/

0 542 711 01 12

Adrasan, İbrahim Kaptan Sk, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Kamp tatilinde eğlenirken huzurlu vakitler geçirmek için Adrasan Anadolu Camping’e gidebilirsiniz. Kumluca’nın Adrasan Mahallesi’nde yer alan Anadolu Camping, aile ve dostlarınızla vakit geçireceğiniz eşi benzeri görülmemiş bir kamp deneyimi vadediyor. Dolayısıyla tatil süresince ve sonrasında unutulmaz birçok tatil anısına sahip olabiliyorsunuz. Adrasan Anadolu Camping’in elverişli konumu sayesinde ulaşımı da basit bir şekilde sağlayabilirsiniz. Tesise toplu taşımayla gelmek için Antalya il otogarından hareket eden Adrasan minibüslerine binebilirsiniz. Şehir içi hizmet veren minibüsler sayesinde tesise kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adrasan ilçe merkezine geldiğinizde çok kısa bir süre içerisinde Adrasan Anadolu Camping’e varabilirsiniz. Şahsi aracınızı da güvenle park edebilirsiniz.

Yemyeşil bir doğada ılık rüzgarların huzur vadettiği Anadolu Camping, misafirlerin konaklaması için özellikle konfor temasıyla hizmet veriyor. Tesiste isterseniz kendi çadırınızda isterseniz de yerleşik ve glamping çadırlarda konaklayabilirsiniz. Anadolu Camping’in yerleşik çadırları ev konseptinde ve üç kişinin kalabileceği boyutta tasarlanmış. Ayrıca oda içerisinde tek ve çift kişilik yatak da bulunuyor. Dördüncü kişi için de çadır içerisine ekstra bir yatak talep edebilirsiniz. Kendi çadırınızla geldiğinizde de tesiste kampçılar için özel ayrılan bambu kalın gölgelikli alanlara çadırınızı kurabilirsiniz. Adrasan Anadolu Camping’te gün içerisinde açlık hissederseniz tüp, ocak, buzdolabı ve türlü araç-gereçlerin bulunduğu ortak kullanım mutfakta kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tatil akşamlarını kıymetli kılacak bir kamp ateşi yakabildiğiniz gibi lezzetli yemekler hazırlayabileceğiniz bir mangal da yapabilirsiniz.

Akdeniz’in muhteşem atmosferiyle kendinizi dinç hissedeceğiniz Adrasan Anadolu Camping denize yaklaşık 300 metre yani yürüyerek 5-6 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde masmavi bir denize kendinizi bırakarak özgürce yüzebilirsiniz. Ayrıca su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz bir dalış da yapabilirsiniz. Gönlünüz Akdeniz’in gizli kalmış güzelliklerindeyse Adrasan koylarını ziyaret edebileceğiniz bir tekne turunu da tavsiye ederiz. Yaz sezonunda çadırcılar tarafından fazlasıyla rağbet gören Adrasan Anadolu Camping’e doğru yola çıkmadan önce rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş