Adalin Cafe Camping

Adalin Cafe Camping
4,40

instagram.com/adalin_cafecamping/

0 530 579 54 20

Sarnıç mahallesi, Menteşe/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Aile sıcaklığını hissedeceğiniz unutulmaz bir kamp deneyimi için Adalin Cafe Camping’e gidebilirsiniz. Muğla’nın Menteşe sınırları içerisinde hizmet veren Adalin Cafe Camping, sıcak ve samimi bir hizmeti benimsiyor. Dolayısıyla düşlediğiniz bir tatil anısını gerçeğe dönüştürürken kendinizi ev konforunda hissedebiliyorsunuz. Denize yakın muhteşem bir konumda hizmet veren Adalin Cafe Camping’e ulaşım hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla sağlanıyor. Böylece tesise tatil için geliş süresince de zorluk çekmiyorsunuz. Adalin Cafe Camping; Akyaka ilçe merkezine 40 dakika, Menteşe merkezine ise yaklaşık 1 saatlik mesafede bulunuyor. Aynı zamanda Adalin Cafe Camping’e ulaşım için Muğla merkezinden hareket ederek Akyaka istikametinde hizmet veren otobüsleri de tercih edebilirsiniz. Tesise özel araçla geldiğinizde ücretsiz olarak otoparktan da faydalanabilirsiniz.

Mini bir kamp alanı olarak hizmet veren Adalin Cafe Camping’te çeşitli konaklama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Tesise kendi çadırınızı getirerek dilediğiniz gölgelik bir noktaya kurabilirsiniz. Ayrıca tesise 5 metre boyutundan küçük olmak üzere kendi karavanınızla da gelebilirsiniz. Şahsi kamp ekipmanlarınız yok ise tesisin özenle dekore etmiş olduğu 1 adet yerleşik çadırı da yastık, yatak ve yorgan olanaklarıyla kiralayabilirsiniz. Adalin Cafe Camping, 10 çadırlık sınırlı bir arazi üzerine kurulmuş mini kamp tesisi. Bu nedenle gelmeden önce çadır yerinizi ayırmak ya da yerleşik çadırı kiralamak için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Konforlu konaklama alternatiflerini değerlendirebileceğiniz Adalin Cafe Camping’te kendi yemeğinizi ortak kullanım mutfak alanında hazırlayabilir ya da çeşitli yemek seçeneklerinin sunulduğu kafeyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca belirli alanlarla kontrollü olmak şartıyla kendi mangalınızı da yakabilirsiniz. Adalin Cafe Camping’te tatil süresince çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ekonomi sınıfı mini market de bulunuyor.

Ege’nin muhteşem doğasına açılan bir kapı görevini üstlenen Adalin Cafe Camping, ikinci parsel arazi üzerine kurulmuş. Dolayısıyla tesisin denize yaklaşık 30 metrelik bir mesafesi bulunuyor. Gözlerden uzak ve konforlu konaklama seçeneklerini bulacağınız Adalin Cafe Camping’te konaklarken denize girmek için Akbük’te yer alan Cennet ya da Akvaryum Koyu’na 4 dakikalık yürüme mesafesini kat ederek gidebilirsiniz. Akvaryumu andıracak güzelliğe sahip koylarda denize girerken doğanın çeşitli mucizelerini keşfetmek için trekking, bisiklet turu ya da şehir gezisi de yapabilirsiniz. Aynı zamanda koyların doğal kayalıklarında olta balıkçılığını da deneyebilirsiniz. Mini bir kamp alanı olarak hizmet veren Adalin Cafe Camping’e gitmeden önce rezervasyon yaptırmak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

22°/21° C

Clear

Cmt (13.Nis)

24°/20° C

Clouds

Paz (14.Nis)

23°/18° C

Clear

Pzt (15.Nis)

22°/17° C

Clouds

Sal (16.Nis)

22°/20° C

Clouds

Çar (17.Nis)

19°/16° C

Rain

Per (18.Nis)

19°/14° C

Rain

Cum (19.Nis)

18°/14° C

Clear

Cmt (20.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Voleybol
Yoga
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş