Abalı Camping

Abalı Camping
4,30

--

0 532 682 42 52

Sarnıç, Akbük Kümel Evler Yavansu Mevkii, Akbük/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Doğayla baş başa kalacağınız huzurlu ortamların başında Abalı Camping geliyor. Muğla’nın Menteşe Akbük sınırları içerisinde hizmet veren Abalı Camping, yüzünüzü çevirdiğiniz her noktada doğanın farklı mucizelerine tanık olmanızı sağlıyor. Tesisin dağlarla çevrili muhteşem bir arazi üzerine kurulmuş doğal yapısı kamp tatiline yönelik her beklentinizi karşılamaya yetiyor. Benzersiz kamp anıları biriktireceğiniz Abalı Camping’e gidiş için hem toplu taşıma hem de özel araç rotası kullanılıyor. Tesise doğru yola çıkarken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa Akyaka ilçe merkezi üzerinden Atatürk Caddesi istikametini kullanarak yaklaşık 40 dakika içerisinde işletmeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma için de Akyaka istikametinde hizmet veren düzenli otobüsleri kullanabilirsiniz.

Misafirlerin kendini hem konforlu hem de özel hissedebilmesi için özenle geliştirilen Abalı Camping’te kendi çadırınız ile konaklayabilirsiniz. Çadırınızı gölgelik bir alana kurduktan sonra Abalı Camping’in ortak alanında gelişmiş hizmetler bulabilirsiniz. Tesiste faydalanabileceğiniz wc, duş, sıcak su, elektrik bağlantısı, internet hizmetleri, otopark, plaj, şezlong, şemsiye, bulaşık yıkama alanı ve tezgah gibi olanaklar mevcut. Bu sayede Abalı Camping’te kalırken ihtiyaçlarınız konusunda mağduriyet yaşamıyorsunuz. Yemyeşil bir doğanın ortasında hizmet veren Abalı Camping’te kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz ortak kullanım bir mutfak alanı yer alıyor. Üstelik mutfağın buzdolabında temin ettiğiniz besinleri saklayarak istediğiniz zaman öğünlerinize dâhil edebilirsiniz. Yemek konusunda daha lezzetli tercihler için Abalı Camping’in özel belirlemiş olduğu alanlarda kendi mangalınızı da yakabilirsiniz.

Kampçılara doğa ile bir bütünlük olanağı sunan Abalı Camping’in yaklaşık 100 metrelik geniş bir plaj alanı mevcut. Burada güneşin tadını çıkarıp güneşlenirken kristal gibi bir denizde yüzme, dalış ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ancak bölgede bulunan deniz kestanesine karşı bir önlem olarak deniz ayakkabısı getirmenizi tavsiye ederiz. Abalı Camping’in dağlarla çevrili muhteşem konumu sizin için bulunmaz bir doğal atmosfer sağlıyor. Söz konusu doğal ve tertemiz havayı bir fırsat bilerek çevrede trekking, koşu ya da bir gezi yapabilirsiniz. Abalı Camping’e doğru yola çıkmadan önce müsaitliği sorgulamak ve rezervasyon yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

24°/19° C

Clouds

Çar (24.Nis)

19°/15° C

Clouds

Per (25.Nis)

18°/17° C

Clear

Cum (26.Nis)

23°/19° C

Clear

Cmt (27.Nis)

23°/19° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş