Kilyos Doğada Yaşam Okulu

Kilyos Doğada Yaşam Okulu
4.40

dogadayasam.com.tr

90 532 385 82 48

Kumköy mah. Demirciköy cad. no:27 Sarıyer/Istanbul

info@dogadayasam.com.tr

Private enterprise


About

Kilyos School of Life in Nature; A training and camping area with a coast to the Black Sea in Istanbul Sarıyer Kumköy, where facilities such as a beach, a tent camp, a caravan camp, a survivor track and a zipline are offered. It is suitable for families and children and there are historical areas to visit nearby.

Access to the camping area can be done both by public transport and by your personal vehicles. There are markets and restaurants near the campsite, and there is also a mini market and a restaurant within the campground.

You can participate in the activities offered at the campsite according to the semester you go. You can go for a night walk, listen to fairy tales around the campfire, participate in morning yoga, go for a walk in the forest or on the beach after breakfast.


Reviews

KADİR
2023 Aug
İlk kamp deneyimim, havasından mı sessizliğinden mi bilmiyorum çok dinlendim keyif aldım. İstanbul'da yaşayanlar için ulaşımı kolay, kalabalıktan sıyrılıp sessiz bir kaç gün geçirebileceğiniz bir yer. Tuvaleti, banyosu ve bulaşık yıkama alanları mevcut. Sahili denizi çok güzel ama yüzmek yasak. Sörf dersi yapılıyor, sörf için girip çıkılabiliyor. Ama denize girmek-yüzmek yasak. Burası biraz komik geldi. Alandan marketlere ulaşım çok kolay tesisten çıktıktan sonra hemen zincir marketlere ulaşabiliyorsunuz.
2023 Aug
İlk kamp deneyimimiz için bizi memnun bırakan bi kamp alanı. Özellikle İstanbul da yaşayıp kısıtlı vakti değerlendirmek için güzel bi yer. Tek kötü yanı denize girmenin yasak olması.
Arzu Fatma
2023 Jul
2019 Eylül'de gittiğimiz bu kamp alanına 2023 Temmuz'da daha kalabalık aile/arkadaş grubuyla tekrar gittik. Karavan ve tiny house için geniş alanlar kurulmuş, istenirse kiralanabiliyor. Biz kendi çadırlarımızda kaldık. Çadırlar için ayrılan alan yeterince geniş ve ağaç altlarını tercih ederseniz gün boyu gölgede kalabilirsiniz. Karavnlar bölgesine yeni bir wc/duş/bulaşıkhane yapılmış. Diğerine nazaran daha yeni ve temiz. Tesisin kendi deniz ve sahili var, ancak yüzmek yasak. Sadece çocuklar/köpekler/sörf gibi deniz sporları yapanlara izin verildiğine şahit olduk :) Yüzmek dışında güneşlenebilir, sahilde vakit geçirebilirsiniz. Tesisin etrafında kayalıklar ve ormanlar var, doğa yürüşüne çıkabilirsiniz. Tesiste kafe de mevcut. Özellikle İstanbul'da yaşayanlar için çok rahat erişimi olan doğal bir ortamı var.
Ergin
2022 May
istanbulda, 1-2 saat mesafede birçok organizasyonun düzenlendiği, fiyatları makul, market ve cafe mevcut, sahil kenarı, zipline, doğa yürüyüşü, orman yürüyüşü, atv gibi olanaklara yakın veya sahip, karavan yada çadır konaklama imkanı olan bir kamp alanı. Tuvaletleri çok temiz olmasa da kullanılabilir durumda fena değil, ağaç altı gölge alanlara çadır kurabilirsiniz, aileler için uygun, toplu taşıma ile gidilebilir.
Arzu Fatma
2022 May
İstanbul’da haftasonu gidilebilecek, ulaşımı kolay, sahili olan doğal bir kamp alanı. Aile ile tercih edilebilir.

Weather

30°/25° C

Clouds

Tue (16.Jul)

31°/25° C

Clear

Wed (17.Jul)

30°/25° C

Clear

Thu (18.Jul)

28°/25° C

Clear

Fri (19.Jul)

30°/25° C

Clear

Sat (20.Jul)

Activities

Swimming (Sea)
Trekking
Relaxing
Culture
Diving
Fishing
Climbing
Sightseeing
Volleyball

Rental

Tent

General

Accessible by motorcycle

Accessible by public transport

Campfire permitted

Cell phone can pick up

Charcoal grill allowed

Disabled friendly

Dogs welcome

Permanent camping

Private enterprise

Family campground

Seaside

Facilities

Access to the water

Beach

Caravan park area

Central campfire area

Chemical disposal point

Grocer

Hot water

Lockers

Lounge

Restaurant

Tables and benches

Volleyball

Water hook-up

Wooded Area

Dishwashing area

Car park

Toilet