Menteşe'de ücretli ve ücretsiz 13 kamp alanı

İzmir'in Menteşe ilçesinde bulunan; ücretli-ücretsiz bungalov evler, karavan park ile kiralama ve çadır kamplarını sıraladık.

Elif Aksüt
Elif Aksüt 2022-08-11
Menteşe'de ücretli ve ücretsiz 13 kamp alanı

Kamp tatili deyince doğanın çeşitli renkleriyle bütünleşen sessiz ve sakin atmosfer artık şehir hayatında bulunmaz bir hâle geliyor. Özellikle büyükşehirlerin hiç durmayan zaman akışı, kendini doğaya bırakmak isteyenler için tatil vaktini gözleme yolunu açıyor. Kamp sezonu yaklaşıp, çadır ve karavanlar ortaya çıktığında doğaya kaçış da yavaş yavaş başlıyor demektir. Kampa gönül veren maceraperest ruhların doğanın en güzel yüzüne kaçtığı bölgelerden biri de Muğla. Ege Denizi’nin sakin dalgalarıyla anlam kazanan Muğla, tarih kokan sokaklarıyla da kampçılara hem sakin hem de kültürel bir kamp tatili vadediyor. Kamp için rotanızı Muğla’ya çevirmek istiyor ancak fazla kalabalık ve gürültüden hoşlanmıyorsanız, butik bir konseptle doğanın içerisinde hizmet veren Menteşe kamp alanları tam olarak size göre. Sık çam ormanlarıyla atmosfer bakımından zengin Menteşe ilçesi, Muğla’nın şehir merkezine yaklaşık 1 saatlik sürüş mesafesinde yer alıyor. Üstelik Muğla’nın kültür ve kamp rotası Akyaka’ya da 40 dakikalık bir arası bulunuyor. Dolayısıyla muhteşem bir atmosfer ile tatil boyunca ruhunuzu yenilemek için rotanıza Menteşe kamp alanlarını ekleyebilirsiniz. Campalow olarak Türkiye’nin her bölgesi için özel ve düzenli olarak hazırlamış olduğumuz kamp rehberlerinde bugün Menteşe kamp alanları durağına geldik. Büyük bir araştırma sonucunda hazırladığımız Menteşe kamp alanları rehberinde ücretli tesis ve ücretsiz kamp bölgelerinin adresleri, konaklama ücretleri, ulaşım bilgileri, konaklama birimleri, iletişim adresleri, hizmet ve aktivite olanaklarını sıraladık. Tatilinizde bir yanda yemyeşil çam ormanları ve diğer yanda masmavi denize tanıklık etmek isterseniz gelin Menteşe listemize birlikte göz atalım.

 

1 – Adalin Cafe Camping - Menteşe

adalin-cafe-camping
Adalin Cafe Camping

Konaklama ücretleri nelerdir?

Adım attığınız andan itibaren samimi dostluklar kurarak aile sıcaklığını hissedebileceğiniz Adalin Cafe Camping tesisinin konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Vermiş olduğumuz fiyat bilgisi Ağustos 2022 tarihi itibariyle alınmıştır. Gelecek sezonların güncel fiyat bilgisi için Adalin Cafe Camping tesisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ağustos 2022 Fiyat Tarifesi

 • Şahsi çadır konaklama ücreti: 150 TL-350 TL
 • Yerleşik çadır kiralama ücreti: 350 TL
 • Karavan park alanı ücreti: 200 TL-350 TL

Adalin Cafe Camping tesisinin şahsi çadır ve karavan park alanı konaklama ücretleri ekipmanın büyüklüğüne göre belirlenen fiyat aralığı arasında değişiklik gösterebilir.

Adalin Cafe Camping tesisinin yerleşik çadırları 3 kişi için 350 TL olarak fiyatlandırılır. Çadırda konaklayacak 4. Kişi için +30 TL ücret talep edilir.

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park alanı
 • Yerleşik çadır konaklama imkânı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Aile sıcaklığında kesintisiz hizmetinden ödün vermeyen Adalin Cafe Camping; Akyaka ilçe merkezine 40 dakika ve Menteşe merkezine yaklaşık 1 saatlik sürüş mesafesinde bulunuyor. Ayrıca Adalin Cafe Camping’e ulaşım için Muğla merkezinden hareket ederek Akyaka istikametinde hizmet veren otobüsleri de tercih edebilirsiniz. Tesise özel araçla geldiğinizde ücretsiz olarak misafir otoparkından da faydalanabilirsiniz. Şahsi aracınız ile Akyaka ilçe merkezinden Adalin Cafe Camping tesisine gelmek için Atatürk Caddesi’ni kullanmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından sağa ve tekrar sola dönmelisiniz. Sonrasında dümdüz ilerlediğinizde yaklaşık 110 metre sonra sağa dönerek ardından bir kez sola dönmelisiniz. Girdiğiniz yolun sağ şeridinde Adalin Cafe Camping tesisini görebilirsiniz.

 • Telefon: 0 530 579 54 20
 • Web site: instagram.com/adalin_cafecamping/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Yorucu şehir rutinlerinden uzaklaşarak kısa süre de olsa huzur bulabileceğiniz Adalin Cafe Camping tesisinde çadır konaklama alanları, yerleşik çadır konaklama yerleri, mangal yakılabilir alan, suya erişim, karavan park alanı, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, yakacak odun, market, sıcak su, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Adalin Cafe Camping tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Adalin Cafe Camping tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

2 – Serkanın Yeri Camping - Menteşe

serkanin-yeri-camping
Serkanın Yeri Camping

Konaklama ücretleri nelerdir?

Güler yüzlü hizmet kalitesiyle buluşurken konaklamada da konfordan ödün vermeyeceğiniz Serkanın Yeri Camping tesisinin konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Vermiş olduğumuz fiyat bilgisi Ağustos 2022 tarihi itibariyle alınmıştır. Gelecek sezonların güncel fiyat bilgisi için Serkanın Yeri Camping tesisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ağustos 2022 Fiyat Tarifesi

 • Şahsi çadır iki kişilik konaklama ücreti: 200 TL (Üçüncü kişi için +50 TL ücret alınır.)
 • Yerleşik çadır dört kişilik kiralama ücreti: 400 TL
 • Üç kişilik pansiyon kiralama ücreti: 800 TL
 • Dört kişilik pansiyon kiralama ücreti: 1000 TL

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama yeri
 • Pansiyon kiralama imkânı
 • Yerleşik çadır konaklama imkânı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Sunmuş olduğu konforlu konaklama biçimleri sayesinde otel rahatlığını kamp tatilinde de bulabileceğiniz Serkanın Yeri Camping, Muğla’nın Menteşe ilçesi sınırlarında yer alıyor. Dolayısıyla Serkan’ın Yeri Camping’e ulaşım özel araç ile Menteşe ilçe merkezinden 1 saat ve Akyaka merkezinden yaklaşık 40 dakikalık bir sürüş mesafesinde sağlanıyor. Ayrıca Muğla merkezinden hareket eden toplu taşıma araçları ile Serkan’ın Yeri Camping’e ulaşım da mümkün. Şehrin yorucu karmaşasından uzaklaşıp dinlendirici bir tatil yapabileceğiniz tesiste kendi aracınızı da özel otoparka güvenle bırakabilirsiniz. Akyaka ilçe merkezinden şahsi aracınız ile Serkan’ın Yeri Camping tesisine gelmek için Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra hafif sağa yönelip sola dönmelisiniz. Girdiğiniz yolda dümdüz ilerlediğinizde yaklaşık 2 km sonra Serkan’ın Yeri Camping tesisini sağ şeritte göreceksiniz.

 • Telefon: 0 554 318 00 59
 • Web site: serkan-n-yer-campng-pansyon-market.business.site/

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Butik ve samimi bir tema çerçevesinde kaliteli hizmetlerini sürdüren Serkan’ın Yeri Camping tesisinde çadır konaklama alanları, yerleşik çadır konaklama yerleri, pansiyon konaklama yerleri, mangal yakılabilir alan,suya erişim, plaj, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, yakacak odun, market, sıcak su, çocuk eğlence programı, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, çamaşır makineleri, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Serkan’ın Yeri Camping tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Serkan’ın Yeri Camping tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

3 – Paşalı Bungalow & Camping & Caravan - Menteşe

pasali-bungalow-camping-caravan
Paşalı Bungalow & Camping & Caravan

Konaklama ücretleri nelerdir?

Masmavi güzelliğiyle adından sıklıkla söz ettiren Akbük Koyu’nda yer alan Paşalı Bungalow & Camping & Caravan tesisinin bungalov, çadır ve karavan konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla Paşalı Bungalow & Camping & Caravan tesisine tatile gitmek istediğiniz sezona özel güncel fiyat bilgisi için iletişim adresleri üzerinden tesisle bağlantı kurabilirsiniz. 

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama
 • Yerleşik çadır kiralama
 • Karavan konaklama alanı
 • Bungalov konaklama yerleri

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Paşalı Bungalow & Camping & Karavan tesisine ulaşım Akyaka merkezinden Atatürk Caddesi’ni kullanarak özel araç ile yaklaşık 40 dakikada sağlanıyor. Ayrıca Muğla’nın Menteşe ilçesi merkezinden de Yeni Kuyu Sokak istikametini kullanarak yaklaşık 1 saat 10 dakika içerisinde tesise ulaşmak mümkün. Geliş rotasında tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa Muğla merkezinden hareket eden araçları da kullanabilirsiniz. Paşalı Bungalow & Camping & Karavan tesisine şahsi aracınızla gelmek için öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra harita konumu yönünde devam ederek yaklaşık 750 metre sonra hafif sağa yönelmelisiniz. Ardından sola dönüp, girmiş olduğunuz yol üzerinde düz bir şekilde ilerlemelisiniz. Son olarak sağa doğru döndüğünüzde girmiş olduğunuz yolun sağ şeridinde Paşalı Bungalow & Camping & Karavan tesisini görebilirsiniz. Menteşe sınırları içerisinde yer alan Paşalı’ya özel aracınızla geldiğinizde konaklama ücretine dâhil olarak misafirlere özel tahsis edilmiş araç otoparkından da faydalanabilirsiniz.

 • Telefon: 0 505 726 80 85
 • Web site: pasalicamping.com/
 • E-posta: info@pasalicamping.com

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Şehir rutinlerinden sıkılanlar için doğayla iç içe geçirebileceğiniz bulunmaz vakitler sunan Paşalı Bungalow & Camping & Karavan tesisinde yerleşik çadır bölgesi, çadır konaklama yerleri, bungalov evler, suya erişim, plaj, karavan park alanı, kimyasal imha noktası, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, sıcak su, kapalı alan oyun tesisleri, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Paşalı Bungalow & Camping & Karavan tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Paşalı Bungalow & Camping & Karavan tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

4 – Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı - Menteşe

turnali-boncuk-koyu-kamp-alani
Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Menteşe Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgede konaklamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Bölgede nasıl konaklanır?

 • Çadır konaklama yeri

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Doğanın birbirinden dinlendirici tonları eşliğinde sessiz ve sakin bir kamp tatilini deneyimleyebileceğiniz Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı, Muğla’nın Menteşe ilçesi sınırlarında yer alıyor. Dolayısıyla Muğla şehir merkezine 52 km’lik bir mesafede bulunan büyüleyici bölgeye özel araç ya da toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Menteşe’nin mavi incisi Turnalı Boncuk Koyu’na Akyaka ilçe sınırlarından yola çıkıp Atatürk Caddesi’ni kullanarak yaklaşık 25 dakikalık bir sürüş süresi sonunda ulaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerleyerek 750 metre sonra hafif sağa yönelmelisiniz. Ardından iki kez sola döndüğünüzde bir yola ulaşacaksınız. Bu yolu yaklaşık 50 metre boyunca devam ettiğinizde Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı’nı yolun sol şeridinde görebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz çadır kampı yapabileceğiniz koy çevresine Muğla merkezinden hareket eden toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilirsiniz.

Bölgede bulunan olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Ücretsiz çadır kampı yaparken sessizliğin ortasında huzurlu vakitler geçirebileceğiniz Menteşe Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı’nda çadır konaklama yeri, suya erişim, plaj, market, sıcak su, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, tuvalet ve duş gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda Menteşe Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı’nda konaklarken kültür, bisiklet, dalış, rahatlama, gezi, yüzme (deniz), doğa yürüyüşü ve voleybol gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Menteşe Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

5 – Fundabükü Plajı Kamp Alanı - Menteşe

fundabuku-plaji-kamp-alani
Fundabükü Plajı Kamp Alanı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Menteşe Fundabükü Plajı Kamp Alanı ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgede konaklamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Bölgede nasıl konaklanır?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park yerleri

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Sahil şeridinde ücretsiz çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz Fundabükü Plajı’na özel aracınız ve toplu taşıma seferleriyle gidebilirsiniz. Bölgeye giderken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa Akyaka ilçe merkezi üzerinden Atatürk Caddesi’ni kullanarak yaklaşık 7 dakikalık bir sürüş süresi sonunda ulaşabilirsiniz. Funda Plajı’na ulaşımın bir diğer alternatifini kullanarak merkezden Akyaka ilçesinde hizmet veren araçları tercih edebilirsiniz. Kamp alanına vardığınızda şahsi araç ya da karavanınızı park edebileceğiniz elverişli rotalar bulabilirsiniz. Menteşe sınırları içerisinde yer alan Fundabükü Plajı’na en kısa olarak Atatürk Caddesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 7 dakikayı bulan yolculuk için öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerleyerek hafif sağa yönelmelisiniz. Ardından yaklaşık 2 km sonra bir yoldan sola döneceksiniz. Son olarak tekrar sola döndüğünüzde ücretsiz Fundabükü Plajı Kamp Alanı’na ulaşacaksınız. 

Bölgede bulunan olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Doğanın hem fiziksel hem de ruhsal olarak yenileyici atmosferiyle tanışacağınız Menteşe Fundabükü Plajı Kamp Alanı’nda çadır konaklama yeri, karavan park alanı, plaj ve ağaçlık alan gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda Menteşe Fundabükü Plajı Kamp Alanı’nda konaklarken kültür, bisiklet, dalış, rahatlama, balık tutma, gezi, yüzme (deniz), doğa yürüyüşü ve yoga gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Menteşe Fundabükü Plajı Kamp Alanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

6 – Akyaka İzci Kampı - Menteşe

akyaka-izci-kampi
Akyaka İzci Kampı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Akyaka İzci Kampı ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgede konaklamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Bölgede nasıl konaklanır?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park alanı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Akyaka İzci Kampı, konum itibariyle Sevgililer Koyu Plajı ve Fundabükü Plajı’nın orta noktasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgeye hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Akyaka İzci Kampı’na Menteşe ilçe merkezinden 45 dakika, Akyaka’dan ise özel araç ile yaklaşık 5 dakikalık bir sürüş mesafesi sonunda gelebilirsiniz. Ayrıca ulaşım için Akyaka’da hizmet veren otobüs seferlerini de kullanabilirsiniz. Özel aracınız ile Akyaka merkezinden ücretsiz kamp alanına gelmek için Atatürk Caddesi’ni kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerleyerek 750 metre sonra hafif sağa yönelmelisiniz. Ardından yaklaşık 1,7 km sonra sola dönmelisiniz. Tekrar sola döndüğünüzde Akyaka İzci Kampı’nı yolun sol şeridinde görebileceksiniz. Üstelik ücretsiz kamp alanına geldikten sonra çadırınızın yanına aracınızı güvenle park edebilirsiniz.

Bölgede bulunan olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Tertemiz bir atmosferle donatılmış Akyaka İzci Kampı’nda çadır konaklama yeri, suya erişim, karavan park alanı, ağaçlık alan ve market gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda Akyaka İzci Kampı’nda konaklarken kültür, bisiklet, dalış, balık tutma, rahatlama, gezi, yüzme (deniz), doğa yürüyüşü ve yoga gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Akyaka İzci Kampı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

7 – Su Camping - Menteşe

su-camping
Su Camping

Konaklama ücretleri nelerdir?

Denize sıfır mükemmel bir rotada butik otel konforuyla buluşacağınız Menteşe Su Camping tesisinin çadır ve karavan konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla Su Camping tesisine tatile gitmek istediğiniz sezona özel güncel fiyat bilgisi için iletişim adresleri üzerinden tesisle bağlantı kurabilirsiniz. 

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama
 • Karavan konaklama alanı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Doğasever kampçılar için özenle hazırlanmış Su Camping, ulaşım yönünde de çeşitli alternatiflere sahip. Muğla’nın Akyaka ilçesinden Su Camping’e özel araç ile gelecekseniz merkezden yola çıkarak Atatürk Caddesi’ni takip edebilirsiniz. Yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk süresi sonunda Su Camping’e ulaşabilirsiniz. Tesise gelirken özel araç yerine toplu taşıma tercih ederseniz de Muğla ilçe merkezinden hareket eden Akyaka araçlarını kullanabilirsiniz. Su Camping’e Akyaka ilçe merkezi üzerinden toplu taşımayla gelmek için Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerleyerek bir süre sonra hafif sağa yönelmelisiniz. İkinci olarak yaklaşık 20 km sonra sola dönüp dümdüz ilerlemelisiniz. Son olarak girdiğiniz yolda yaklaşık 140 metre sonra sola döndüğünüzde Su Camping’i yolun sağında görebilirsiniz. Aynı zamanda Su Camping’e gelirken tercihiniz özel araçtan yana olursa misafirler için tahsis edilen araç otoparkını kullanabilirsiniz.

 • Telefon: 0 537 453 81 11
 • Web site: su-camping.business.site/

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Mavi ve yeşilin dengeli uyumu sayesinde doğanın görsel şölenlerine birebir şahit olabileceğiniz Su Camping tesisinde çadır konaklama yerleri, suya erişim, plaj, karavan park alanı, kimyasal imha noktası, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, yakacak odun, sıcak su, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, masalar ve banklar, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Su Camping tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Su Camping tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

8 – Akbük Garden Beach Camping Cafeteria - Menteşe

akbuk-garden-beach-camping-cafeteria
Akbük Garden Beach Camping Cafeteria

Konaklama ücretleri nelerdir?

Akbük Koyu’nda huzurun ta kendisiyle buluşabileceğiniz Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisinin konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Vermiş olduğumuz fiyat bilgisi Ağustos 2022 tarihi itibariyle alınmıştır. Gelecek sezonların güncel fiyat bilgisi için Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ağustos 2022 Fiyat Tarifesi

 • Şahsi çadır konaklama ücreti: 100 TL
 • Yerleşik çadır kiralama ücreti: 250 TL
 • Karavan park alanı ücreti: 200 TL
 • Bungalov konaklama ücreti: 750 TL

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park alanı
 • Yerleşik çadır konaklama imkânı
 • Bungalov konaklama yerleri

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Doğanın iç açıcı renkleriyle baş başa kalabileceğiniz tesis, Muğla’nın Menteşe ilçesini sınırlarında yer alıyor. Kamp tesisinin şehir merkezlerine yakınlığı ve sahil kenarı konumu sayesinde bir tatilden beklediğiniz her olanağı bulabiliyorsunuz. Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisine ulaşım hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla sağlanıyor. Tesise Menteşe merkezinden 1 saat 10 dakika ve Akyaka merkezi üzerinden yaklaşık 35 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca işletmeye Muğla merkezinden hareket eden toplu taşıma araçlarıyla da kolay yoldan ulaşım sağlayabilirsiniz. Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisine Akyaka ilçe merkezinden özel araçla gelmek için Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra harita konumunu takip ederek hafif sağa yönelmeniz gerekiyor. Ardından yaklaşık 20 km sonra sola dönmeli ve ulaştığınız yolda dümdüz ilerlemelisiniz. Son olarak yaklaşık 2 km sonra girdiğiniz yolda Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisini sağ şeritte göreceksiniz. Üstelik Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisine vardıktan sonra araç otoparkını da kullanabilirsiniz. 

 • Telefon: 0 531 994 12 88

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Konforlu konaklama imkânlarıyla buluşurken gelişmiş bir hizmet politikasıyla kendinizi özel hissedeceğiniz Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisinde çadır konaklama alanları, yerleşik çadır konaklama yerleri, bungalov konaklama yeri, suya erişim, plaj, karavan park alanı, merkezi kamp ateşi, kimyasal imha noktası, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, yakacak odun, market, sıcak su, çocuk eğlence programı, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, çamaşır makineleri, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, kano, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Akbük Garden Beach Camping Cafeteria tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

9 – Azmakbaşı Camping - Menteşe

azmakbasi-camping
Azmakbaşı Camping

Konaklama ücretleri nelerdir?

Denize sıfır bir noktada doğanın birbirinden çeşitli birçok armağanıyla tanışacağınız Azmakbaşı Camping tesisinin glamping, bungalov, çadır ve karavan konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla Azmakbaşı Camping tesisine tatile gitmek istediğiniz sezona özel güncel fiyat bilgisi için iletişim adresleri üzerinden tesisle bağlantı kurabilirsiniz. 

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama
 • Yerleşik çadır kiralama
 • Karavan kiralama alanı
 • Bungalov konaklama yerleri
 • Glamping çadırları

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Muğla’nın muhteşem doğasıyla adeta göz kamaştıran Azmakbaşı Camping Menteşe sınırları içerisinde konumlanıyor. Elverişli konumu sayesinde Azmakbaşı Camping’e gelirken tercihinizi hem toplu taşıma hem de özel araçtan yana kullanabilirsiniz. Çeşitli konaklama birimleri sayesinde misafirlerine konfor vadeden Azmakbaşı Camping’e kendi aracınızla gelmek için Akyaka ilçe merkezinden yola çıkarak Atatürk Caddesi’ne doğru yönelmelisiniz. Tesise doğru yolculuğunuz yaklaşık 43 dakika sürecek. Yolculukta ilk olarak Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından 750 metre sonra hafif sağa yönelmeli ve ardından sola dönmelisiniz. Girdiğiniz yolda dümdüz ilerlerken harita konumuna doğru sağa dönüş yapmalısınız. Son olarak girmiş olduğunuz yolda Azmakbaşı Camping tesisini sağ tarafta görebilirsiniz. Gelirken özel araç yerine toplu taşımayı tercih ederseniz de Muğla ilçe merkezinden hareket ederek Akyaka ve Menteşe sınırlarında hizmet veren otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca Azmakbaşı Camping’e kendi aracınızla geldiğinizde park yapabileceğiniz güvenli bir otopark da bulabilirsiniz.

 • Telefon: +90 252 529 12 21
 • Web site: azmakbasicamping.com
 • E-posta: azmakbasicamping@gmail.com

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Şehir gürültüsünden sıkılıp doğaya dönmek isteyenlere bulunmaz imkânlar sunan Azmakbaşı Camping tesisinde yerleşik çadır bölgesi, çadır konaklama yerleri, glamping çadırları, bungalov evler, karavan kiralama yerleri, suya erişim, plaj, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, market, sıcak su, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, tv bağlantısı, çamaşır makineleri, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Azmakbaşı Camping tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Azmakbaşı Camping hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

10 – Karya Beach Camping - Menteşe

karya-beach-camping
Karya Beach Camping

Konaklama ücretleri nelerdir?

Denize sıfır bir bölgede denizin muhteşem atmosferini keşfederken unutulmaz dostluklar biriktirebileceğiniz Karya Beach Camping tesisinin konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Vermiş olduğumuz fiyat bilgisi Ağustos 2022 tarihi itibariyle alınmıştır. Gelecek sezonların güncel fiyat bilgisi için Karya Beach Camping tesisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ağustos 2022 Fiyat Tarifesi

 • Şahsi çadır kişi başı konaklama ücreti: 150 TL (İki kişi 400, dört kişi 600 TL)
 • Karavan park alanı kişi başı konaklama ücreti: 150 TL

Karya Beach Camping’te bir çadırda yalnızca bir kişi konakladığında vereceği kişi başı ücret 200 TL olur. Aynı zamanda karavan park alanı için bir karavanda yalnız bir kişi kaldığında 200 TL ödemesi gerekir.

Karya Beach Camping’te 4 adet karavan için mini bir yer kurulmuş. Bu nedenle tesise gelmeden önce telefonla arayarak rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park alanı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Benzersiz doğa manzarası ve sahip olduğu tertemiz atmosferle adeta yenileneceğiniz Karya Beach Camping, Muğla’nın Menteşe sınırları içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla Karya Beach Camping’e ulaşımı şahsi aracınız ile sağlayabilirsiniz. Tesise Akyaka merkezden 20 dakika ve Menteşe ilçe merkezi üzerinden yaklaşık bir saatlik süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise geldiğinizde özel araç otoparkından konaklama ücretine dâhil olarak faydalanabilirsiniz. Akyaka ilçe merkezinden kendi aracınız ile yola çıktığınızda öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemeniz gerekiyor. Ardından hafif sağa yönelerek bir süre sonra sola dönmelisiniz. Girmiş olduğunuz yolda yaklaşık 87 km sonra sola dönerek ardından tam sol yapmalısınız. Kısa bir süre sonra Karya Beach Camping’i yolun sağ tarafında görebilirsiniz.

 • Telefon: 0 536 288 64 54
 • Web site: akyakakamp.net/
 • E-posta: info@akyakakamp.net

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Bir doğa harikasıyla karşı karşıya geleceğiniz Karya Beach Camping tesisinde çadır konaklama alanları, mangal yakılabilir alan, suya erişim, plaj, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, yakacak odun, market, sıcak su, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, çamaşır makineleri, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, karavan park alanı, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Karya Beach Camping tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Karya Beach Camping tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

11 – Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı - Menteşe

sevgililer-koyu-plaji-kamp-alani
Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Sevgililer Koyu Plajı ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgede konaklamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Bölgede nasıl konaklanır?

 • Çadır konaklama yeri

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı’na ulaşım Akyaka ilçe merkezinden 9 dk, Menteşe ilçe merkezinden ise yaklaşık 50 dakika içerisinde sağlanıyor. Dolayısıyla bölgeye gelirken hem özel hem de toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma konusunda da Akyaka bölgesinde hizmet veren düzenli otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı’na gelirken Akyaka ilçe merkezi üzerinden Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra hafif sağa yönelerek ardından sola dönmeniz gerekiyor. Yaklaşık 3 km boyunca devam ettikten sonra Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı’nı yolun sol şeridinde görebilirsiniz. Üstelik kendi aracınızla ücretsiz kamp alanına geldiğinizde araç yanı park da yapabilirsiniz.

Bölgede bulunan olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Yaz kampçılarına ücretsiz çadır kampı avantajı sunan Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı’nda çadır konaklama yeri, ağaçlık alan ve market gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı’nda konaklarken kültür, bisiklet, dalış, balık tutma, rahatlama, gezi, yüzme (deniz), doğa yürüyüşü ve yoga gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Sevgililer Koyu Plajı Kamp Alanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

12 – Ufuk Plajı Kamp Alanı - Menteşe

ufuk-plaji-kamp-alani
Ufuk Plajı Kamp Alanı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Ufuk Plajı ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgede konaklamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Bölgede nasıl konaklanır?

 • Çadır konaklama yeri

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Menteşe sınırları içerisinde caddenin hemen karşı yolunda bulunan Ufuk Plajı Kamp Alanı’na ulaşım oldukça kolay sağlanıyor. Menteşe ilçe merkezi üzerinden ücretsiz plaja özel aracınız ile Aydın Muğla Yolu D550’yi kullanarak yaklaşık 1 saat içerisinde gelebilirsiniz. Ayrıca plaja Akyaka’dan da Atatürk Caddesi’ni kullanarak 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. En yakın şekilde Akyaka ilçe merkezi üzerinden özel aracınızla Ufuk Plajı Kamp Alanı’na gelmek için öncelikle Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemeli ve ardından hafif sağa yönelmelisiniz. Ardından girmiş olduğunuz yol istikametinden sola döndüğünüzde Ufuk Plajı Kamp Alanı’nı sol şeritte görebilirsiniz. Bölgeye vardıktan sonra özel aracınızı park edebileceğiniz elverişli düzlükler de bulabilirsiniz.

Bölgede bulunan olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Ücretsiz çadır kampıyla birlikte huzurlu ve sessiz saatler vadeden Ufuk Plajı Kamp Alanı’nda çadır konaklama yeri ve ağaçlık alan gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ufuk Plajı Kamp Alanı’nda konaklarken kültür, bisiklet, dalış, balık tutma, rahatlama, gezi, yüzme (deniz) ve yoga gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Ufuk Plajı Kamp Alanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

13 – İşte Bu Beach Mocamp - Menteşe

iste-bu-beach-mocamp
İşte Bu Beach Mocamp

Konaklama ücretleri nelerdir?

Doğanın dinginleştirici atmosferini konforlu ve sade ayrıntılarla birleştiren İşte Bu Beach Mocamp tesisinin çadır ve karavan konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla İşte Bu Beach Mocamp tesisine tatile gitmek istediğiniz sezona özel güncel fiyat bilgisi için iletişim adresleri üzerinden tesisle bağlantı kurabilirsiniz. 

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama
 • Yerleşik çadır kiralama
 • Karavan konaklama alanı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

İşte Bu Beach Mocamp tesisinin kampçılara sağladığı bir kolaylık da ulaşım yönünde. Tesise gelmek için Akyaka ilçe merkezinden yola çıkıp Atatürk Caddesi’ni takip ederek yaklaşık 40 dakikalık bir sürüş süresi sonunda İşte Bu Beach Mocamp’a ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tesise gelirken Akyaka bölgesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz. İşte Bu Beach Mocamp’a özel aracınızla gitmek için öncelikle Akyaka ilçe merkezinden Atatürk Caddesi’ne bağlanmalısınız. Ardından Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerleyerek 750 metre sonra hafif sağa yönelmelisiniz. Girmiş olduğunuz yolda sola dönüp dümdüz ilerlemelisiniz. Son olarak karşınıza çıkan yoldan sola döndüğünüzde harita konumunu takip ederek İşte Bu Beach Mocamp tesisine gelebilirsiniz. Ayrıca kamp işletmesine vardığınızda konaklama ücretine dâhil olarak otoparkı kullanabilirsiniz.

 • Telefon: 0 506 900 09 76
 • Web site: iste-bu-beach-mocamp.business.site/

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Tatilden döndüğünüzde hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinç hissetme imkânıyla buluşturan İşte Bu Beach Mocamp tesisinde yerleşik çadır bölgesi, çadır konaklama yerleri, mangal yakılabilir alan, suya erişim, plaj, karavan park alanı, kimyasal imha noktası, pişirme olanakları, elektrik bağlantıları, yakacak odun, sıcak su, çocuk eğlence programı, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, bulaşık yıkama alanı, otopark, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda İşte Bu Beach Mocamp tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

İşte Bu Beach Mocamp tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

Menteşe’ye Yakın Akyaka Kamp Alanları

1 – Akyaka Orman Kampı - Akyaka

akyaka-orman-kampi
Akyaka Orman Kampı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Yüzünüzü döndüğünüz her noktada doğanın farklı bir güzelliğini keşfedeceğiniz Akyaka Orman Kampı tesisinin çadır, bungalov ya da karavan konaklama ücretleri sezona ve özel günlere göre değişiklik gösterebilir. Vermiş olduğumuz fiyat bilgisi Ağustos 2022 tarihi itibariyle alınmıştır. Gelecek sezonların güncel fiyat bilgisi için Akyaka Orman Kampı tesisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ağustos 2022 Fiyat Tarifesi

Çadır Konaklama Ücreti

 • Küçük çadır konaklama yeri: 100 TL
 • Çadırda kişi başı konaklama ücreti: 20 TL

Taş Ev Konaklama Ücretleri

 • 15 Haziran-14 Eylül arası: 1600-1800 TL
 • 15 Eylül-14 Kasım arası: 1400-1600 TL
 • 15 Kasım sonrası: 1200-1400 TL

İşletmede hangi konaklama biçimleri mevcut?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park alanı
 • Bungalov konaklama alanı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Muğla şehir merkezine 36 km, Marmaris’e 31 km, Milas-Bodrum Havalimanı’na 103 km, Dalaman Havalimanı’na 66 km, Fethiye’ye 102 km uzaklıkta bulunan Akyaka Orman Kampı’na toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşabilirsiniz. İstikameti kolaylaştırmak için çevre rotalardan öncelikle Akyaka ilçe merkezine gelebilirsiniz. Varmış olduğunuz bölgeden Akyaka Orman Kampı araç sürüşü ile yaklaşık 3 dakika sürüyor. Yolda ilk olarak harita konumunu takip edip Atatürk Cd. yönünden Teoman Ünüsan Sk. konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından sırayla sola, sağa, sola ve tekrar sağa döndüğünüzde Akyaka Orman Kampı’nı yolun sağ şeridinde görebilirsiniz. Ayrıca özel aracınızı da içeriye güvenle park edebilirsiniz. Bölgeye toplu taşımayla gelmek için de Akyaka bölgesinde hizmet veren araçları tercih edebilirsiniz.

 • Telefon: 0 551 448 70 34
 • Web site: https://www.instagram.com/akyakakamp/

Tesisin sunduğu olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Aksiyon dozunu her zaman yüksek tutarken birinci sınıf konforlu konaklama hizmetlerine erişebileceğiniz Akyaka Orman Kampı tesisinde çadır konaklama alanları, bungalov konaklama yerleri, mangal yakılabilir alan, suya erişim, plaj, karavan park alanı, merkezi kamp ateşi, kimyasal imha noktası, elektrik bağlantıları, yakacak odun, market, sıcak su, çocuk eğlence programı, soyunma dolapları, ortak oturma alanı, çocuk parkı, buzdolabı, restoran, masalar ve banklar, tv bağlantısı, çamaşır makineleri, su bağlantısı, wifi, ağaçlık alan, otopark, tuvalet, duş, revir, mescid (bay) ve mescid (bayan) gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Akyaka Orman Kampı tesisinde konaklarken kültür, bisiklet sürüşü, dalış, balık tutma, rahatlama, sörf, yelken, yoga, gezi, voleybol, yüzme (deniz) ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteleri yapabilirsiniz.

Akyaka Orman Kampı tesisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

2 – Akyaka Ücretsiz Kamp Alanı - Akyaka

akyaka-ucretsiz-kamp-alani
Akyaka Ücretsiz Kamp Alanı

Konaklama ücretleri nelerdir?

Akyaka Ücretsiz Kamp Alanı ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bölgede konaklamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Bölgede nasıl konaklanır?

 • Çadır konaklama yeri
 • Karavan park alanı

Kamp alanına ulaşım ve iletişim nasıl sağlanır?

Doğanın birbirinden farklı birçok rengini keşfederken denize sıfır kamp tatili yapabileceğiniz Akyaka ücretsiz kamp alanına ulaşım da oldukça basit. Akyaka ücretsiz kamp alanına ulaşmak için ilçe merkezi üzerinden yaklaşık 10 dk yürümeniz gerekiyor. Dolayısıyla ilçe merkezinden kamp bölgesine gelirken toplu taşıma ya da özel araca ihtiyaç duymuyorsunuz. Ula ilçe merkezi üzerinden Akyaka ücretsiz kamp alanına ulaşmak için de Aydın Muğla Yolu’nu kullanarak yaklaşık 25 dakika içerisinde bölgeye gelebilirsiniz. Ayrıca geliş rotası için Aydın-Muğla yolunda çalışan toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Bölgeye özel araçla geldiğinizde çadırınızın yanına aracı hiçbir ücrete maruz kalmadan güvenle park edebilirsiniz. 

Bölgede bulunan olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

Denize sıfır bir rotada tatilcilere doğayla iç içe ve ücretsiz kamp olanağı sunan Akyaka Ücretsiz Kamp Alanı’nda çadır konaklama yeri, ağaçlık alan ve karavan park alanı gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda Akyaka Ücretsiz Kamp Alanı’nda konaklarken kültür, bisiklet, dalış, voleybol, balık tutma, rahatlama, gezi, yüzme (deniz), doğa yürüyüşü ve yoga gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Akyaka Ücretsiz Kamp Alanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

Butik otel konseptinde misafirlerine her zaman huzurlu anılar vadeden ücretli kamp alanları ve doğanın kucağında bir tatil imkânı sunan ücretsiz bölgeleri sıraladığımız Menteşe kamp alanları rehberimizin sonuna geldik. Aynı zamanda yazımızın sonunda Menteşe’ye yakın bir durak olarak Akyaka kamp alanları bilgisini de paylaştık. Kapsamlı bir araştırma sonucu yenilenmiş listemizde aradığınız rotayı bulamadıysanız farklı şehir rehberlerimizi de değerlendirebilirsiniz. Menteşe ilçesini kriterlerden çıkarıp Muğla genelinde kapsamlı bir kamp araştırması için Muğla kamp alanları rehberimize göz atabilirsiniz. Kalbinizi Ege’de bıraktıysanız ve yılın her günü zeytin kokulu sokaklara hasret duyuyorsanız İzmir kamp alanları yazımıza da bakabilirsiniz. Bölgesel olarak daha detaylı bir araştırma yapmak ve şehir sokaklarının eğlenceli atmosferini keşfetmek için Bodrum kamp alanları rehberimizi değerlendirebilirsiniz. Turkuaz bir denize yıl boyunca hasretlik duyanlar için de önerebileceğimiz en güzel listelerden biri Fethiye kamp alanları. Ayrıca Muğla’nın küçük bir bölgesinde huzuru bulabilmek için Datça kamp alanları rehberimizi de değerlendirme sırasına ekleyebilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz kapsamlı listelerde de aradığınızı bulamadıysanız Campalow’un “Kamp Alanı Bul” isimli arama motorunu kullanabilirsiniz. Arama motoru üzerinde şehir, aktiviteler ve özellikler seçtikten sonra kamp alanı aramasına başlayabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz doğayla baş başa bir tatili gerçeğe dönüştürmek için şimdiden iyi eğlenceler dileriz!


Yorum Yaz


Bunlar ilginizi çekebilir